Goma amerikane per xhipa

Shitet nga: Hysni Prelvukaj 31 Jan 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma amerikane per xhipa.
Gomat jane modele te ndryshme ne gjendje te shkelqyer dhe me firma te njohura si p.sh (Cooper,Delta,Continental,Michelin,Brigestone.Good&Year,Wrangler,Pirelli,Dakota,Uniroyal etj.)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim