Goma dhe bandash per smart

Shitet nga: edi 27 Dhj 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma me bandash te reja per smart qmimi 180€ SMART SMART DIMRIT M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim