Goma dhe bandash

Shitet nga: istref 02 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te reja 195.50.15 per golf 2,3 opel si dhe gomat 185.65.15 per mercedes benz te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim