Goma dhe fellne 4 copa

Shitet nga: Eduard 18 Gsh 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   850 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat dhe fellnet jan 19 coll 4 guma me bandash komplet shum te rujtme si gumat ashtu edhe fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim