Goma dhe fellne te reja 15 per bmw

Shitet nga: fellne 13 Mar 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat edhe felllnet e reja per bmw 15
viber +377 45 916158
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim