Goma dimri M+S 175/65 R14

Shitet nga: Shkelzen 09 Nën 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma dimri M+S 175/65 R14 ne gjendje shume te mire per me shume informata mund te kontaktoni ne viber ne numrin +436641200071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim