Goma dimri per Mercedes

Shitet nga: Alban 09 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane keto ne foto , jane shum te rujtne.
Cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim