Goma dimri

Shitet nga: Albert 21 Nën 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma Dimri me bandash formati 205/ 55 16 me qmim te volitshem, dhe 2 Goma Dimri 225 / 70 / 15 C me qmim te volitshem.
Per me shum Kontakto ne +38649288330/ Tel/ Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim