Goma esa tecar 205/55 r16

Shitet nga: Altin 11 Mar 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma esa tecar 205/55/16 .Pak te perdorura .Prodhim i frances.Qmimi 50 euro.Per info 044-879-358.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim