Goma komplet me bandasha te reja

Shitet nga: Leutrim 26 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 14 m+s me bandasha te reja 3dite te perdorme ose me ndrim 13she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim