Goma m/s

Shitet nga: Adnan 19 Jan 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat t bajtne amo shum trujtne jon gollf 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim