Goma me Bandash te Hekurt

Shitet nga: goma 17 Krr 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes dy Goma me Bandash
5 vrima 16,teshe 205/55/ R /16
50. Euro
Mobil.
044-568-257
049-568-257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim