Goma me Fellge po sa kan ardhur nga gjermanija( ..

Shitet nga: Berati 24 Shk 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   190 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat numer-14- dhe perdoren per stinen verore ne gjendje te mir dhe gati si te reja.nuk jan te perdorur ne kosov po ashtu ne gjermani vetem 1 muaj nag personi privat.me shum ne ket numer 044590006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim