Goma me Fellne Origjinale

Shitet nga: Tomor 09 Mar 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne origjininale bashk me goma .
Gomat jane te ruajtura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim