Goma me bandash

Shitet nga: Tuli 17 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
185/70/14 the mundeni te thirrni mbas ores 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim