Goma me bandash 14 per Opel corsa

Shitet nga: Fidan 08 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma me bandash per opel corsa
175-70-14
Me rrotkapne fabrikisht
Gomat jan shum te mira per ma shum kontaktoni nr 04556847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim