Goma me bandash per audi a3

Shitet nga: Visar 12 Pri 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195.65.15
Gomat ja shum pak te perdorme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim