Goma me bandash

Shitet nga: Goma 30 Dhj 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 goma M+S michelin 195-65 R15
4 goma me bandash continental 196-65 R15
Gomat i shes komplet nuk i ndai.
Komplet 8 goma me 4 bandash 80€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim