Goma me bandasha

Shitet nga: Besnik Kelmendi 05 Sht 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandasha te perdorura 4copa 225 55 R16 M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim