Goma me fellne

Shitet nga: Gzimi 16 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shese fellne me goma te veres 225, 55 R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim