Goma me fellne 16/225/55 Mercedes E classe

Shitet nga: Fidan 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Goma me fellne 16 / 55 / 225
Jan shum te mira per dimer
Jan original per
Mercedes E Classe
Per modelin 211---posedoj edhe sharafat original per kto fellne
220
270
280
320


Oferta serioze mundeni edhe ne viber
+ 377 45 563-847
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim