Goma me fellne audi 16coll

Shitet nga: audi 08 Jan 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma t dimrit per audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim