Goma me fellne per opel

Shitet nga: Burimi 23 Mar 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
felne she goma 205 55 16 per opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim