Goma me fellne

Shitet nga: Kujtim gashi 04 Mar 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim