Goma me fellne

Shitet nga: goma 05 Sht 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat dhe fellnet ka goma te ndryshme dhe fellne per informata kontaktoni044774637
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim