Goma për verë dhe dimër 195-65-R15

Shitet nga: Andi 08 Sht 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
195-65-R15 Kontinental
Viti i prodhimit-2013
Gomat jan per: Passat, Golf 5+6, Tauran, Shkoda Oktavia
Jan te pa perdorura dhe jan Zvicerane
Çmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim