Goma per makin

Shitet nga: ezong quranolli 08 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 2 goma te kerrit te dimrit numri 185/65 R 15 ROTATION
gomat jan nje firme me emer shum te lart UNIROYAL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim