Goma per peugeot 14-she

Shitet nga: Enver 24 Nën 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat ne gjendje shum te mira
Siq shihen ne foto
Pres bleres serioz
Numri kontaktues
044-324-165
049-354-457
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim