Goma per range rover

Shitet nga: Goma 02 Pri 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma per range rover. Verë-dimër.
4 copë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim