Goma per traktor vetem 65 eur

Shitet nga: avni 15 Dhj 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
esht goma origjinale e hershme 044732878 dhe viber 049588184
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim