Goma per vere 16-she 205/55/R16

Shitet nga: arti 06 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
goma per vere,kater cope shif foto,te gjitha te njejta,model i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim