Goma per vetura dhe kamiona

Shitet nga: xx 13 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te gjitha llojeve kamiona kombive xhipa


na kontaktoni ne numra ipko dhe vala 044 049 309584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim