Goma te ardhura nga Zvicra 185/65/15

Shitet nga: xxxxx 26 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e ardhura nga zvicra 185/65/15 me gjith rrotkapne te mercedesit tkatertat tnjejta M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim