Goma te dimrit 14-she

Shitet nga: Besart 12 Sht 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit 14 jan shum te mir vetem dy muaj te bartura jan 3 goma me bandasha me kapaka
Per me shum thirr 049665596
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim