Goma te dimrit 195 / 60 / 16 C

Shitet nga: avdi 08 Mar 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit te bajtura me c 195 / 60 / 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim