Goma te dimrit

Shitet nga: beni 26 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e dimrit 205/60/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim