Goma te veres 195 / 65 / 15

Shitet nga: avdi 12 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres te bajtura por shume te mira 195 / 65 / 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim