Goma te veres 215 40 18

Shitet nga: beni 22 Krr 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat shum te mira te ardhur nga zvicrra, 215 40 18,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim