Goma

Shitet nga: Ibrahim 15 Shk 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 Goma per Xhipa (255/75/R15/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim