Goma

Shitet nga: xxxx 29 Maj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 2 goma te veres me numer 205.55.16, dy gomat 40 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim