Goma

Shitet nga: Xxx 19 Nën 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 3 goma te perdorura 13she 185/60 te triat 20euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim