Goma

Shitet nga: Xxxx 25 Dhj 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma shum pak te perdorme ne gjendje shum tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim