Goma

Shitet nga: endrit gashi 27 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma M+S /195/65R 15 4 copa komplet
045696290

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim