Goma19.5LR24

Shitet nga: Auto Goma"DAJA" 29 Nën 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
19.5LR24
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim