Gomat sava 185 65 14

Shitet nga: Visar 01 Pri 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Jon vetem 3 muj te perdorme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim