Gomat 17 coll

Shitet nga: Hagjija 30 Nën 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat per mercedes qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim