Gomat e dimrit 195-65-15

Shitet nga: gumat 23 Nën 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gumat e dimrit jon te mira 195-65-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim