Gomat e dimrit per Golf ( 6,5 ), Passat etj.

Shitet nga: Besnik 21 Maj 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma per dimer se bashku me disqe metalik ( fellne metalike ).
2 goma jane te reja ( vetem 2 jave te perdorura ), ndersa 2 tjera jane gjysem te perdorura ( te ruajtura ), ndersa disqet te katert jane pothuajse te ri ( jane perdorur vetem dy jave ). Fotot jan origjinale.

Dimension i i gomave : 195/65 R15



Kontakt ne Viber: +37744178989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim