Gomat me bandash dhe rrotkapne

Shitet nga: Niki 19 Jan 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me bandash dhe rrotkapne gomat kan numer 15 i bin passatit dhe audit a 4 gomat jan te dimrit dhe jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim