Gomat me fellne

Shitet nga: ardi 11 Nën 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shesim gomat me fellne te alluminit jan ne gjendje te rregullt, gomat jon te veres fellnet mun te perdoren per te gjitha veturat qe i kan gomat 14-she , bejm ndrrimin me goma te golf 4 te dimrit 16-she, mund te na kontaktoni ne viber dhe whatsapp ne numrin : +386-49-649-166.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim